Aşk Laftan Anlamaz 31.Bölüm ᴴᴰ (Final)

SERVER VIPDOWNLOAD VIDEO
Aşk Laftan Anlamaz YouTube Kanalına Abone Ol → https://showtv.tv/0OlEV3

“Aşk Laftan Anlamaz”ın final bölümünde; Murat yaşanan tüm kötü olaylara rağmen mutludur. Yanında aşık olduğu kadınla beraber daha güçlü bir başlangıca imza atacaktır. Önlerinde “ Hayat” adını verdiği yepyeni bir markaları vardır şimdi. Diğer tarafta Hayat kocasından şimdi de başka bir sırrı saklamaktadır. Dünyanın en güzel sırrını söylemek için çok özel bir günü beklemektedir aslında. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Üstelik Sarte’de olaylar sarpa sarmakta, Doruk hayatının en zor günlerini yaşamaktadır. Annesi onu bir kez daha büyük bir hataya sürükleyecek ve bu hata Aslı, Cemil ve Tuval’in de yaşamlarını değiştirecektir. Bir aşk masalı sona doğru giderken herkesin hayatında derin izler bırakmaktadır. Ama her masalda olduğu gibi bu kez de gökten üç elma düşecek ve her elma sahibine sonsuz mutluluk getirecektir.

Yapım: Bi Yapım
Yapımcı: Burak Sağyaşar
Yönetmen: Müge Uğurlar
Senaryo: Makbule Kosif

Oyuncular: Burak Deniz (Murat), Hande Erçel (Hayat) ,Merve Çağıran (İpek), Özcan Tekdemir (Aslı), Oğuzhan Karbi (Doruk), Demet Gül (Tuval),Metin Akpınar (Haşmet Dede), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyal (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)

Web Sitesi: https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim...
Facebook: https://www.facebook.com/asklaftananl...
Twitter: https://twitter.com/AskLaftanAnlamz
Instagram: https://www.instagram.com/asklaftanan...

Page: aklaftoi, ask laftan anlamaz english subtitles, aklaftoi live, ask laftan anlamaz qartulad, ask laftan anlamaz cast, ask laftan anlamaz episode, ask laftan anlamaz english, ask laftan anlamaz 8, ask laftan anlamaz 20, ask laftan anlamaz 29, ask laftan anlamaz 3sk, ask laftan anlamaz final, ask laftan anlamaz hindi, ask laftan anlamaz shqip, ask laftan anlamaz songs, ask laftan anlamaz actress, ask laftan anlamaz online, ask laftan anlamaz adjaranet, ask laftan anlamaz wikipedia, ask laftan anlamaz oyunculari, ask laftan anlamaz english subtitles 3, ask laftan anlamaz episode 1, ask laftan anlamaz ep 26, ask laftan anlamaz episodul 25,
Loading...

Related videos

Loading...