Aşk Laftan Anlamaz 19.Bölüm ᴴᴰ

SERVER VIPDOWNLOAD VIDEO
Aşk Laftan Anlamaz YouTube Kanalına Abone Ol → https://showtv.tv/0OlEV3

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 19. bölümünde; Hayat Murat’a kendini affettirmek ve yeniden eski günlere dönmek için uğraşırken ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyin alt üst olmasına sebep olur. Murat’ın herkesten gizlediği Hazal kimdir? Murat’tan şüphelenen Hayat’ı ise zor bir seçim beklemektedir. Çıkan gazete haberlerini hazmedemeyen Haşmet Dede'nin Sarte’ye gelmesi işleri daha da karıştırır.

Yapım: Bi Yapım
Yapımcı: Burak Sağyaşar
Yönetmen: Müge Uğurlar
Senaryo: Makbule Kosif

Oyuncular: Burak Deniz (Murat), Hande Erçel (Hayat) ,Merve Çağıran (İpek), Özcan Tekdemir (Aslı), Oğuzhan Karbi (Doruk), Demet Gül (Tuval),Metin Akpınar (Haşmet Dede), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyal (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)

Web Sitesi: https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim...
Facebook: https://www.facebook.com/asklaftananl...
Twitter: https://twitter.com/AskLaftanAnlamz
Instagram: https://www.instagram.com/asklaftanan...

Page: ask laftan anlamaz english subtitles, ask laftan anamaz-instagram, aklaftoi live, ask laftan anlamaz instagram, ask laftan anlamaz adjaranet, ask laftan anlamaz cast, ask laftan anlamaz qartulad, ask laftan anlamaz 28 bolum, ask laftan anlamaz episode 9, ask laftan anlamaz episode 12, ask laftan anlamaz eng sub,
Loading...

Related videos

Loading...